První rande

18. června 2006 v 18:19 | Brian |  návody

První rande

Pokud máte s dívkou domluvenou schůzku, stojí před vámi to nejtěžší. Sbalit ji a políbit. Proto zde přináším několikero rad, jak vše zpříjemnit a urychlit. Je jen na vás, jestli se jimi chcete řídit.
Než vyrazíte z domu, dobře se podívejte na to, jak vypadáte. Ostříhejte si nehty, lehce se učešte a decentně! se navoňte. Samozřejmostí je osprchování.
Pokud si chcete zpříjemnit práci, kupte cestou červenou růži. Nenechte si ji zabalit, ani k ní nepřidávejte zeleň. Na rande vždy přijďte včas! Růži držte za zády. Dívku přivítejte slovy "Ahoj, moc ti to dnes sluší. Přinesl jsem ti tuhle růžičku. Doufám, že se ti bude líbit." Nakloňte se k ní a předejte jí růži. Možná právě teď je ten okamžik k prvnímu polibku, ale ne vždy to vyjde. Dívka je příliš překvapená a to je náš účel. Usmívejte se! Se slovy "můžeme jít?" vykročte do:
kina
Tady snad ani není o čem psát. Pohodlně se usaďte a koukejte na film. Nezapomeňte dívku doprovodit domů. O čem kecat si přečtěte o kousek níže.
restaurace
Vyberte volný stůl, kde budete mít dostatečné soukromí. Sobě objednejte mattonku, nebo kolu. Žádné pivo sakra, ne na prvním rande! Pokud něco říkáte, dívejte se jí do očí. Uvědomte si, že dívky většinou balí kluky dotyky. Proto dělejte to stejné. Snažte se jí občas dotknout. Pramínek vlasů jí vraťte za ucho a přitom se na ni usmějte. Řekněte, že má strašně pěkný oči. Pokud má ruce na stole, vemte ji jednu dlaní dolů a pochvalte jí prstýnek. Přitom ji palcem pohlaďte přes prst s prstýnkem. Velice dobrý způsob je čichání. Pochvalte, jak pěkně voní a zeptejte se jestli si můžete čuchnout. Pokud ano, nakloňte se k ní a dotkněte se nosem krku. Sajte a pomalu postupujte směrem k uchu. Nos by se měl lehce dotýkat kůže. U ucha přestaňte se slovy: "To je nádhera, moc pěkně voníš." (Všimněte si její tváře, nemělo by jí to být nepříjemné. Naopak by se měla tvářit velice spokojeně.) Za deset minut, se zeptejte, jestli si ještě můžete čichnout, že bez té vůně nemůžete vydržet. Proceduru opakujte. Může dojít i k líbání. Pokud ne, vězte, že si to velice přeje.
- o čem kecat:
Pokud dívka mluví sama, poslouchejte. Ale né dezdušše, zapojte se drobnýma otázkama. Pokud nemluví, je to horší. Musíte ji rozmluvit, je to lepší než se na ni jen beze slova dívat, protože to dívky znejistí. Zkuste jednoduché otázky, ptejte se na koníčky, kina, hudbu, a pokud se opravdu cítíte, snažte se o nevšední otázky. Ženský milují nevšední chlapy! Nechovejte se jako ostatní, snažte se je rozesmát. (Ale necitujte Felixe Holzmana, to nezbírá.) Pozor! Nikdy si nehrajte na drsňáka. Nevykládejte, jak byste někomu rozbili hubu ani se nechovejte agresivně. Pokud tohle uděláte, tak to můžete rovnou zabalit. Chvalte. Samozřejmě to nepřehánějte a neopakujte se. Při takové konverzaci občas dojde na předešlé vztahy. Pokud dívka vypráví že měla kluka, který byl v čemkoliv nevyhovující, nikdy ho neodsuzujte. Pokud si dívka stěžuje, že s ní nikam nechodil, vaše odpověď nebude "To je debil, to já bych s tebou šel kamkoliv." ale "Opravdu? Já jsem jinej. Já celkem rád chodím do kina, na výstavy, kamkoliv. Nesnáším stereotyp." Tohle a hlavně poslední věta neuvěřitelně zabírá. Další dobrá rada je: Nemluvte sprostě! To šíleně odpuzuje, tak jako machrování. Místo "to byla ale p**a" přece stačí říct "nezlob se, ale byla to, s prominutím, hrozná kráva" Nikdy se nechovejte jako debil. Naopak snažte se ukázat, že víte něco o všem. Hlavně nemluvte moc o sportu. Mluvte o něm, jako a svém koníčku, ale rozhodně nikoho nezaujme kolik, kdo a kdy dal gólů. Pokud sport děláte, pochlubte se. To je v pořádku. Dívka ocení chlapa, který je sportovec. Pokud lžete, vynechejte podrobnosti. Ty si totiž dívky pamatují velice dlouhou dobu.
* vaše minulost:
Tohle je velice choulostivé téma, zvlášť když není co říct, anebo toho máte za sebou až příliš. Rozhodně malá lež nikoho nezabije. Nikdy nevykládejte, kolik jste měli bab a nechlubte se s tím! Vytvořte si vlastní minulost. Vynikající je říct: "Chodil jsem s jednou holkou skoro dva roky. (krátký, zasněný pohled) Ze začátku byla velice dobrá, byli jsme pořád spolu, ale pak jsme zjistili, že se k sobě moc nehodíme." Teď se vás dívka zeptá proč. Odpověď nechám na vaší fantazii. ( Vhodné odpovědi: Prostě nám to neklapalo, byly jsme každej jinej; /Ona se hrozně změnila;/ Chtěla dítě a pořád o tom mluvila. Já se ale ještě necítil připravený; atd..) Pokračujte: "No a pak jsem chodil s pár holkama, ale vždy to bylo jen krátce. Měsíc, a tak. Prostě mi nevyhovovaly. Potřebuji holku o kterou se mohu opřít, která mě bude milovat a se kterou budu trávit svůj čas. Takovou jsem ale nenašel. Pak jsem toho nechal. Myslím si, že ten pravý vztah jednou přijde, nejde to uspěchat. (dívka v téhle fázi přikyvuje) Ale na druhé straně mě už nebaví být pořád sám." Pochopitelně je důležité se jí dívat do očí a sledovat jak se chová.
* její minulost:
Vyslechněte, ale pozor. Pokud řekne: "Nedávno jsem se rozešla s klukem, byl hroznej. Já si teď musím dávat pozor. Musím se přesvědčit že jsi ten pravý" - Konec, nemáte šanci. To není ve vás, ale v ní. I kdyby to byla ta nejlepší šukna, jděte od toho. Jinak vás to bude stát jen čas a peníze. Výsledek bude nulový. To podobné platí, pokud zasněně mluví (většinou v přítomném čase) o předešlém borcovi, který se s ní rozešel, a říká vám, co právě dělá, anebo kde ho v poslední době viděla. Bylo by bláhové myslet si, že jí dokážete, že jste lepší. Akorát vás to bude štvát a budete bojovat proti soupeři, kterého možná nikdy neuvidíte. Nakonec se s vámi rozejde a zkusí se k němu vrátit. Pohoří, ale vy budete v prdeli.
***
-Pokud jste ji pozvali, zaplaťte a doprovoďte ji domů ! Cestou domů jí řekněte básničku. (Apríl: Apríl, apríl apríl, na zahrádce chlap ryl, pojednou mu do úst, vletěl velký chroúst./ anebo: Sněží: Sněží u Stalingradu němci leží. Je jim zima, mají hlad. Nedobudou Stalingrad.) Čím větší hovadina, tím větší úspěch!
- Před domem:
Pokud jste ji ještě nepolíbili máte jedinečnou šanci, pokud k vám ovšem chová nějaké sympatie. Slovy: "Děkuji ti za nádherný večer, moc se mi líbil. Jsi perfektní, je mi s tebou moc dobře. Děkuji." Podívejte se jí do očí a se slovy "ahoj" ji polibte. Pokud uhne, jste nahraní. Pokud ne, máte to v kapse. První polibek by neměl být francouzák, protože dívka zjišťuje, jak hluboké city k vám chová. To se jen těžko dá zvládnout, když se jí do úst tlačí cizí jazyk! Zlehka ji polibte na rty a chvilinku posečkejte. Obejměte ji a pokračujte v líbání. Přidejte trochu vášně a po chvíli i jazýček. Jemně, né až do krku. Hrejte si. Pak poodstupte. "Jsi nádherná, měl bych už jít. Kdy tě zase uvidím? Bude se mi o tobě zdát." Rozhodně neříkejte, že ji milujete. Mnoho dívek si myslí, že s ní musíte chodit mnohem déle na to, abyste to mohli říct. Raději řekněte, že vám na ní moc záleží. Poslední pusa, ahoj a odchod. Tak a první rande máte za sebou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí tento blog

1. Super 58.1% (3789)
2. Dobrý 9.7% (636)
3. Ujde 5.9% (388)
4. Nic moc 3.8% (250)
5. Hnus 22.4% (1463)

Komentáře

1 No name No name | 12. září 2007 v 17:28 | Reagovat

:-D:-D:-Dvetsi ptakovinu jsem necetla:-Dhahahahahahaahahaha chtela bych videt borca co se chytl tehle rad:-D

2 Řehoř Řehoř | 2. dubna 2008 v 20:55 | Reagovat

Ja bych hlavne chtel vydet uchylaka kterej by se ji narovinu zeptal esli si k ni muz cuchnout :-). To musis uznat i ty ze je to picovina..

3 igni igni | 23. května 2009 v 21:34 | Reagovat

heh vislo to jj mam holku a je mooc mila

         mislel sem si ze je to picivina ale supr a jak se rika risk je zisk ale slo to bez cuhani

4 erža erža | E-mail | 22. listopadu 2009 v 22:01 | Reagovat

Je to pravda,nic špatnýho natom,jestly si k ní můžu čuchnout neni,je to výbornej napad,jak zbalit holku....paráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama