divka na delsi vztah

18. června 2006 v 18:16 | Brian |  návody
Až vás omrzí spát pokaždé s jinou a vězte, že se tak jednou stane, dostanete chuť na dlouhodobý vztah. Takový vztah má nesporné výhody, ale na to přijdete sami.
Kde začít lovit? Kdekoliv.
Jak lovit?
  • S kamarádem: Kamarád je někdo, kdo vám v balení pomáhá. Začněte si hlasitě povídat o vybrané dívce tak, aby to zaslechla. Vykládejte si jak jí to sluší a že jste ještě nikoho tak pěkného neviděli. Sledujte ji. Pokud se chytá (usmívá se), můžete přitvrdit. Polemizujte o tom, jak se taková pěkná holka může jmenovat a podobně. Pokud to vydrží a nezačne sama odpovídat, nezbývá vám než se ptát. Pochopitelně se ptáme stylem: "Můžeme se tě zeptat, jak se jmenuješ? Víš, my se tady s kamarádem přeme a tak bychom chtěli vědět, jestli jsme se strefili." Jakmile se rozkecá, máte ji v kapse. Vyměňte si adresy, telefon. (Nejlepší je, rovnou si domluvit schůzku. Málokterá se vám totiž sama ozve.)

  • Sám: Tenhle způsob chce většinou čas. Na druhé straně můžete mít jistotu, že se vám při lovu nestane z kamaráda sok. Před tím, než dívku oslovíte, dívejte se jí do očí. Jemný úsměv s dávkou sebejistoty. Oběť musí mít dojem, že je pro vás na světě jen ona. (Už se mi stalo, že na mě dívka vyplázla jazyk, anebo nasadila zlý pohled. V tom případě si z toho nic nedělejte. Pořádně se s lehkým pohrdáním na ni usmějte. Tahle dívka není pro vztah, vy potřebujete veselou babu, která nemyslí jen na sebe a je do každého počasí.) Pak za ní jděte. Zeptejte se na cokoliv, hlavně navažte kontakt. Kecejte, bavte ji, vtipkujte. Musíte se ukázat v co nejlepším světle. Snažte se být nevšední. Dívka musí mít pocit, že nejste jako ostatní a že stojí za to si s vámi něco začít. Důležité je, abyste se ze začátku více ptali a později naopak více naslouchali. Pokud víte, že ji ještě potkáte v klidu se rozlučte. Pokračujte příště. Až ji zase uvidíte, zeptejte se jí s úsměvem, jestli se na vás těšila, anebo jestli se jí o vás zdálo. Pokud nezdálo, naznačte, že je to škoda. Bavte se otevřeně a jistě brzy nadejde doba, kdy vás, nebo vy ji někam pozvete. Jestli jste ji potkali náhodou a už ji asi nikdy neuvidíte, musíte z ní vytáhnout telefon, anebo ji rovnou někam pozvat. Je to buď a nebo.

  • Se sokem: Zajímavé téma. Vše probíhá stejně jako v prvním případě. Vy ale necháte mluvit více kamaráda a sledujete dívčino chování. Svoji kariéru stavíte na chybách soka. Pokud něco přežene, nebo narazí na choulostivé téma, přicházíte na řadu vy a ukazujete svou nejlepší stránku. Ideální je vzít si dívku bokem a se zaujetím vyslechnout její problémy. Pokud vše jde dobře, máte vyhráno.
Uvědomte si, že se z neúspěchů učíte. Nebuďte z nich proto nešťastní. Největší nesmělost vás popadne, pokud se vám objekt velice líbí. Je to pochopitelné, protože vám začíná o něco jít. Dobré rady:
Cvičte se. Zkuste to na kamarádkách. Naučte se s nimi komunikovat. Poznejte, jak reagují.
Poslouchejte, co jejich partneři dělají špatně. Poučte se z jejich chyb.
Pozorujte, jak se chovají. Tak nejlépe poznáte, jaké téma zvolit, i kdy s ním přestat.
Zajímejte se, co čtou a poslouchají. Tak se dozvíte i věci, které byste sami nehledali, protože vás nikdy nezajímali. I když jsou to blbosti, rozšiřuje to váš všeobecný přehled, který je poměrně důležitý.
Lichoťte jim. Tak poznáte, co nejvíce zabírá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí tento blog

1. Super 58.1% (3789)
2. Dobrý 9.7% (636)
3. Ujde 5.9% (388)
4. Nic moc 3.8% (250)
5. Hnus 22.4% (1463)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama